راهنمای صوتی ثبت نام در مسابقه

راهنمای مسابقه تخصصی طراحی داخلی آپارتمان

 

ثبت نام در این رویداد، دانلود و استفاده از آبجکت ها، پلان ها و … رایگان می باشد.

مراحل شرکت در مسابقه:

  1. وارد سایت zigooart.com شده و با کلیک بر دکمه ثبت نام رویداد وارد قسمت فرم عضویت در سایت شده و نسبت به تکمیل فرم اقدام کنید، سپس با کلیک بر دکمه ی تایید شماره موبایل به مرحله بعد رفته و کد تایید ارسالی به گوشی موبایل خود را وارد و ثبت نام خود را به پایان برسانید.
  2. از منوی پلان ها ، وارد بخش پلان ها شده، پلان ها را بررسی و دانلود نمایید.
  3. اکنون به منوی برندها رفته و ضمن مطالعه و آشنایی با برندها بر اساس گروه محصولاتشان، بر اساس دسته بندی های موجود محصولات دلخواه تان را انتخاب نموده و سپس اقدام به دانلود عکس ها و ابجکت های مورد نیاز مربوطه نمایید. انجام این امر از طریق منوی اصلی گروه محصولات نیز میسر می باشد.
  4. در گام بعدی طراحی فضای سالن و اتاق خواب های پلان انتخابی تان از بین پلان های موجود با استفاده از محصولات انتخابی تان را انجام دهید. نیاز به طراحی سرویس ها و آشپزخانه نیست. دقت نمایید در طراحی فضاها صرفاً مجاز به استفاده از پلان و محصولات ارائه شده در این وب سایت می باشید.
  5. فرمت تصاویر ارسالی JPG حداقل رزولوشن dpi 150 و حداقل اندازه یک ضلع آن ۱۰۸۰ پیکسل بوده و اندازه ضلع دوم بر اساس تناسبات رندر و فضای طراحی شده انتخاب شود.

توجه: سایز اصلی ابجکت های مورد استفاده لازم است ثابت مانده و نباید تغییر کند.

توجه: ابجکت های هر محصول لازم است بر اساس نوع متریال، رنگ، سبک، ‌طرح و … متناسب با عکس و اطلاعات موجود مربوطه در سایت تکمیل شوند. درخصوص محصولات گروه مبلمان و سرویس خواب میتوانید پارچه محصولات را بر اساس ذوق و سلیقه خود متریال دهی کنید.

توجه: شرکت کنندگان در طراحی فضاهای مربوطه باید صرفاً از محصولات و پلان های ارائه شده در این وب سایت استفاده نمایند.