بیانیه زیگوآرت

مفتخریم دومین رویداد زیگوآرت تحت عنوان مسابقه طراحی فضای بام را با همراهی شما عزیزان برگزار کردیم. این دوره از مسابقه طراحی زیگوآرت با استقبال فوق العاده شرکت کننده گان مواجه شد، و از طرفی سطح کیفی آثار این دوره چنان بالا بود، که به صلاحدید برگزار کنندگان، برندگان دور مقدماتی را طی دو مرحله بررسی افزایش دادیم.
این همه یعنی در مسیر صحیحی گام برداشته ایم. مسیری که از ابتدا برای خود تعریف کرده بودیم تا بتوانیم استعدادها و خلاقیت معماران و طراحان را شناسایی کرده و قدر بشناسیم. و از طرفی برای ادامه راه به ما انگیزه ی فراوانی داده، و همینطور مسئولیت سنگینی را بر عهده مان نهاده است تا رویدادهای بعدی را هر چه قوی تر و آنگونه که شایسته ی هنر و درک والای همراهانمان است برگزار نماییم.
برای برگزاری این مسابقات همواره نظر برگزار کنندگان این بوده است تا نظرهای داوران عزیزی را که افتخار همراهی شان را داشته ایم در همه حال محترم بشماریم تا در آزادی کامل برگزیدگان و برندگان مسابقه را انتخاب کرده و هیچگونه اعمال نظری نداشته باشیم.
در این مسابقه بیشتر به دنبال خلاقیت هایی بوده ایم که از خطوط های تعیین شده در جامعه فراتر رفته و مرزهای نویی را با نگاه به طراحی موضوعات اعلام شده در فراخوان، بازنمایی کنند.
از نظر ما تمامی عزیزانی که در این مسابقه شرکت کرده اند برنده اند چرا که با محک زدن خود در این مسابقه توانسته اند شایستگی های خوش را برای خود و ما و مخاطبان اثبات نمایند.
از آنجایی که همواره تلاش داریم تا بر سطح کیفی برگزاری رویدادها در هر دوره بیفزاییم از انتقادات و پیشنهادات و نظرات و ایده های تمامی همراهان جهت ارتقای سطح کمی و کیفی عملکردمان و برگزاری رویدادهای بعدی استقبال میکنیم و در ادامه نیز پاسخگوی نظرات همراهان گرامی خواهیم بود.
امید داریم تا با برگزاری دیگر رویدادهای زیگوآرت که همچنان نوپا و جوان و بر این اساس نوجو نیز است با توجه به احساس مسئولیت اجتماعیمان برای فرهنگ سازی و نیز در بازشناسی استعدادها، و توانمندی های موجود در جامعه ی محترم معماران، که تا کنون تلاش داشته ایم با استقلال کامل و بدون چشم داشت تبلیغاتی و مادی برگزار نماییم، بتوانیم در اعتلای معماری ایران عزیزمان قدم برداریم و در مسیر به سوی این هدف نیاز به همراهی شما عزیزان داریم.

زیگوآرت