با تشکر از بازدید شما از زیگوآرت : متن زیر قراردادی حقوقی بین شما به عنوان کاربر و زیگوآرت می باشد و کلیه کاربران اعم از شرکت ها و  از خدمات سایت ملزم به رعایت این توافق نامه می باشند. عضویت کاربران و شرکت ها در این سایت جهت ارائه محصولات، خرید خدمات و غیره به منزله پذیرش این توافق نامه می باشد.

  1. زیگوآرت متعهد به قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین جاری بین الملل بوده و کاربران سایت متعهد می شوند که از این قوانین تبعیت نمایند.
  2. تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای استفاده از خدمات زیگوآرت می بایست حتما در سایت عضو گردند و اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی و شماره همراه را تکمیل نمایند. کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای دریافت آن از طریق شماره همراه اقدام کند.
  3. عضویت در سایت زیگوآرت رایگان است.
  4. استفاده و خرید از خدمات و کالاهای سایت زیگوآرت به معنای اطلاع و آگاهی و موافقت شما از شرایط این توافق نامه می باشد.
  5. پس از اتمام عملیات خرید در سایت، امکان انصراف از خرید میسر نمی باشد.
  6. مالکیت معنوی کلیه محتواهای موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، متعلق به سایت زیگوآرت می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی اجازه بازنشر، توزیع، نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد و نشر مجدد اطلاعات با هر شکل و روشی اکیدا ممنوع است.
  7. زیگوآرت به اطلاعات خصوصی اشخاص كه از خدمات سایت استفاده می كنند احترام گذاشته و از آن محافظت می كند . این فروشگاه درحد توان از حریم شخصی شما دفاع می كند و در این راستا ابزارهای فنی مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را فراهم می نماید.
  8. در موارد نادر در صورتی که زیگوآرت قادر به ارائه خدمت خریداری شده توسط کاربر نباشد موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع و سفارش را لغو نموده و وجه دریافتی را استرداد می نماید.
  9. در صورتی که کالای یا خدمات دریافتی از سوی زیگوآرت مطابق یا موارد مندرج در سایت نباشد زیگوآرت خود را موظف به برطرف نمودن ایراد مربوطه و یا استرداد کالا و خدمات و بازگردانندن وجه دریافتی می باشد
  10. به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی و شماره همراه ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات اعلامی با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و زیگوآرت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.